BİZDEN HABERLER

A+ A A-

Stüdyomuz için yeni takım arkadaşları arıyoruz.

pilates-kariyer

Part Time veya Full Time  çalışabilecek Pilates Eğitmenleri arıyoruz.

Stott Pilates Ekipmanlı stüdyomuzda, haftanın 6 günü çalışabilecek, güler yüzlü, en az 2 yıl eğitmenlik Tecrübesi olan, Balance Body, Stott Pilates, Peak veya Basi Pilates Sertifikalı, Pilates Eğitmenleri, aşağıdaki email adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

Pilates Eğitmenliğini kariyer olarak seçmeyi düşünen ve eğitim alarak stüdyomuzda çalışabilecek kişiler için sağlayabileceğimiz avantajlar içinse yine aşağıdaki emaile kısa bir özgeçmişinizi gönderiniz.

Email: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizden Diğer Haberler

2011 DE EN PRESTİJLİSİ BİZİM! 2011 DE EN PRESTİJLİSİ BİZİM! 2011 DE EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜDE BİZ ALDIK!
Stüdyomuz için yeni takım arkadaşları arıyoruz. Stüdyomuz için yeni takım arkadaşları arıyoruz. Part Time veya Full Time  çalışabilecek Pilates Eğitmenleri arıyoruz. Stott Pilates Ekipmanlı stüdyomuzda, haftanın 6 günü çalışabilecek, güler yüzlü, en az 2 yıl eğitmenlik Tecrübesi olan, Balance Body, Stott Pilates, Peak veya Basi Pilates Sertifikalı, Pilates Eğitmenl...
:)? :)?
:)? :)?
:)? :)?
?? ??
:)? :)?
:)? :)?
TÜM ÖDÜLLERİ TOPLADIK! TÜM ÖDÜLLERİ TOPLADIK! NEW YORK, PARİS, SLOVENYA, TÜRKİYE, CONCEPT AJANS İLE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR, GİRDİĞİMİZ TÜM YARIŞMALARDA ÖDÜLLERİ TOPLADI.

Copyright © 2015-2018 Silkyspa. All Rights Reserved