SERTİFİKASYON

A+ A A-

Eğitmenlik Kursları

Gerda Pilates, tüm kursiyerlerinin, mükemmel birer eğitmen olmaları için gerekli olan tüm bilgi ve becerileri kazanmalarını kendine ana hedef olarak almıştır.

Biz, Gerda Pilates olarak, öğrencilerimizin sadece güçlü ve mükemmel Pilates egzersizleri ve fonksiyonel Anatomi repertuarına sahip olmalarını değil, aynı zamanda, onların doğru öğretim yöntemlerine vakıf olmalarını ve müşterilerinin devamlı olmalarını sağlayacak gerekli formasyonu edinmelerinide hedef almaktayız.

Gerda Pilates, Pilates odaklı olarak, ihtiyacı olan tüm insanlara gerektiği gibi dizayn edilmiş egzersizler vererek yardım etmek amacıyla yaratılmıştır.

Gerda Pilates olarak inanıyoruz ki, Pilates, müşteri ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hizmet edebildiği kadar iyidir.


Gerda Pilates, aşağıdaki Pilates kurslarını vermektedir;

*Anatomi, Biyomekanik & Pöstür Analizi

*Matwork

*Reformer

*Cadillac

*Chair

*Barrels

*Special Conditions

*Cardiolates

* ActiveCORE FEX

*CoreAlign

 

Gerda Pilates tarafından düzenlenen kurslara katılmak isteyen tüm öğrenciler aşağıdaki şartları öncelikle yerine getirmelidir;

*Başvuru formunun doldurulması,

*Kurs Direktörü ile görüşme.

*Kataloğumuzun incelenmesi.

*200$ depozito.Öğrenci kursa kabul edilmezse, iade edilecektir.

*Kurs başlangıcından en az 3 gün önce tüm bedelin ödenmesi.

*Kısaca kursa katılım amacınızı belirten bir yazılı metin.

 

Sınavlar

Tüm kurslar için Yazılı ve Uygulamalı sınavlar yapılacaktır. İleri düzeydeki (Advance) kurslar için sadece uygulamalı sınav yapılacaktır.Sınavlar, alınan kurstan

sonraki 1 yıl içerisinde verilmelidir..

Yazılı ve Uygulama 2 hafta içerisinde bitirilecektir.Sınavı ilk defa da geçemezseniz, ekstra ücret ödeyerek sadece 1 kez daha alma hakkınız vardır.


‘Crossing Over’ (Transfer of Credit)

Gerda Pilates diğer Pilates branşlarının verdiği sertifikasyon eğitimlerinide saygı ile karşılamaktadır.Daha önce almış olduğunuz eğitimi Gerda Pilates standartlarına dönüştürmeyi düşünürseniz, başlığı ‘ Crossing Over’ olan bir e-maili, Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeniz yeterlidir.

 

 *Sertifika veya Diploma, kurs alan her kişi için garanti edilmemektedir.Sınavlardan minimum başarı puanı alınması önkoşuldur.

GELECEK KURS TARİHLERİNİ öğrenmek için Lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.


KURS AÇIKLAMASI     KURS TARİHLERİ

Son güncelleme: Salı, 25 Eylül 2018 04:18

Gösterim: 4928

Copyright © 2015-2018 Silkyspa. All Rights Reserved